czwartek, 16 lipca 2015

Lato w mieście - Poznań na weekend

Prognozy pogody na nadchodzący weekend są optymistyczne.                     Warto skorzystać i spędzić czas na powietrzu. 
Dla tych, którzy zostają w mieście przygotowano jak co tydzień mnóstwo atrakcji :

Dla smakoszy:
 • Targ śniadaniowy - mnóstwo regionalnych smaków i zapachów zaprasza do celebrowania tego najważniejszego posiłku w piknikowej atmosferze. W soboty piknik odbywa się w Parku Kasprowicza, w niedziele w Parku Wodziczki.  • Projekt weekend w Galerii Malta - "Letnie śniadania" warsztaty kulinarne z Dorotą Kamińską. Niedziela 19.07 godz. 15 - wstęp bezpłatny
Dla aktywnych:
 • Malta Fit dla aktywnych - nad jeziorem Maltańskim ruszył projekt sportowy organizowany przez POSiR. W każdą sobotę i niedzielę aż do końca sierpnia odbywać się bezpłatne zajęcia sportowe.  Program: yoga - w każdą sobotę o 13. W każdą niedziele:  aerobik o 12, parkour o 13, zumba o 14 i crossfit o 15.  
 • Zumba w Parku Kasprowicza - w każdą niedzielę o 10 odbywać się będą zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę. 
 • Joga przy fontannie - w każdą niedzielę wakacji w Parku Adama Mickiewicza o godz. 9-10.30 będą odbywać się bezpłatne zajęcia z jogi
Dla relaksu : 
 • Lato w mieście by Stary Browar - leniuchowanie w samym sercu Poznania. Pogram obejmuje między innymi warsztaty plastyczne, koncerty, zajęcia sportowe, plenerowe kino i teatr. Do tego leżaki, koce, przysmaki z tutejszych restauracji i chilloutowa muzyka zapewni wspaniały letni wypoczynek.                                                                                                                                                                                  
  źródło: epoznan.pl
 • Wolny Targ - to miejsce, gdzie lokalni wolni twórcy i rzemieślnicy sprzedają swoje dzieła. W okresie wakacyjnym ludzi z pasją spotkamy nad Wartą, w KontenerArt.                                                                                                                                                                                           
  źródło: Wolny Targ

1 komentarz: